Petica-Svet Mašte

Dobrodošli na Petica Forum! Zavirite u naš kutak mašte!

PrijemPortalFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
{Andja♥MyI}
Administrator
Administrator

Ženski Broj poruka : 12646
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 21
Raspoloženje : Najbolje na svetu

PočaljiNaslov: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Pet Nov 06, 2009 6:04 pm

Sta mislite o tome?

♥___________________________♥
MINA,te espero.
Eres quien siempre soñe, una luz que ilumina mi ser
nuestro encuentro un amanecer, será hermoso y lo sé te reconoceré.

Forumska Jacky i Anahi
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://peticasvetmaste.4forum.biz
{Riri♥AyI}
Administrator
Administrator

Ženski Broj poruka : 3953
Datum upisa : 31.10.2009
Godina : 20
Lokacija : I gotta check into rehab 'Cause RiRi you're my disease
Raspoloženje : Same as Rihanna's =)

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Sub Nov 07, 2009 6:33 pm

Naravno da je to tacno!
Jer ako si ti hrabar i imas tu ,,moc'' da volis lakse ces recimo pridobiti necije srce ako mu budes imala hrabrosti da mu priznas.....ne znam kako to da kazem a da me razumete na sta mislim...xD
U svakom slucaju stojim iza tago da hrabri vole a kukavice cekaju da budu voljene

[b]Forumska Rihanna

So Sexy Rihanna*}Envidiala, amala, odiala, adorala She's Perfect
Te Molesta?No Me Importa!
[/b]
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Micy
Svidja ti se petica
Svidja ti se petica

Ženski Broj poruka : 154
Datum upisa : 07.11.2009
Godina : 19
Raspoloženje : n_n

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Sub Nov 07, 2009 7:54 pm

slazem se....
ko je hrabar taj je i srecan....jer ako si hrabar da zapocnes neto vece su sanse da uspes...nego ni da nepokusavas
Nazad na vrh Ići dole
(EffY)>B0rN BaCkWaRd<
Prvi put cujes za Peticu
Prvi put cujes za Peticu

Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Ned Nov 08, 2009 10:16 pm

radi se o tome da ljubav nije uvek rainbows and butterflies (ne znam kako da to kazem sa srpskom, u fazonu da nije sve uvek divno i krasno) jer da bi nekoga voleo trebas da ga prihvatis sa svim njegovim vrlinama i manama, sa svim onim dobrim i losim sto nosi u sebi jer je to sustina prave ljubavi i za to je i te kako potrebna hrabrost
zato hrabri vole, a kukavice cekaju da neko skupi dovoljno hrabrosti cekaju da ih neko prihvati onakve kakvi jesu umesto da sami pokusaju da pronadju nekoga ko ce u njima prepoznati pravu osobu za sebe
Nazad na vrh Ići dole
Mačkica ♥ Tom
Volis Peticu
Volis Peticu

Ženski Broj poruka : 671
Datum upisa : 10.11.2009
Godina : 20

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Uto Nov 10, 2009 5:48 pm

(EffY)>B0rN BaCkWaRd< ::
radi se o tome da ljubav nije uvek rainbows and butterflies (ne znam kako da to kazem sa srpskom, u fazonu da nije sve uvek divno i krasno) jer da bi nekoga voleo trebas da ga prihvatis sa svim njegovim vrlinama i manama, sa svim onim dobrim i losim sto nosi u sebi jer je to sustina prave ljubavi i za to je i te kako potrebna hrabrost
zato hrabri vole, a kukavice cekaju da neko skupi dovoljno hrabrosti cekaju da ih neko prihvati onakve kakvi jesu umesto da sami pokusaju da pronadju nekoga ko ce u njima prepoznati pravu osobu za sebe
slazem se ^^
Nazad na vrh Ići dole
maya
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici

Broj poruka : 60
Datum upisa : 09.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Sre Nov 11, 2009 12:26 am

I♥Stefan ::
Naravno da je to tacno!
Jer ako si ti hrabar i imas tu ,,moc'' da volis lakse ces recimo pridobiti necije srce ako mu budes imala hrabrosti da mu priznas.....ne znam kako to da kazem a da me razumete na sta mislim...xD
U svakom slucaju stojim iza tago da hrabri vole a kukavice cekaju da budu voljene

Totalno se slažem i nemam ništa drugo za dodat. Sve si rekla heh.
Nazad na vrh Ići dole
*ANNIE Y DUL*
Prvi put cujes za Peticu
Prvi put cujes za Peticu

Ženski Broj poruka : 21
Datum upisa : 11.11.2009
Raspoloženje : smoreno

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Sre Nov 11, 2009 4:08 pm

(EffY)>B0rN BaCkWaRd< ::

I agree
Nazad na vrh Ići dole
^Slucajni^prolaznik^
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici

Ženski Broj poruka : 114
Datum upisa : 13.11.2009
Godina : 24

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Pet Nov 13, 2009 4:53 pm

slazem se sa Nicky
Nazad na vrh Ići dole
Clana♥
Moderator
Moderator

Ženski Broj poruka : 15231
Datum upisa : 06.11.2009
Raspoloženje : Zavisi.

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Pet Dec 04, 2009 4:12 pm

Ne slazem se sa ovim.

How does it feel to be a fallen angel
Your wings are lying on the ground
How does it feel to be a fallen angel
Forever is a long way down
You're everything that thought I wanted to be
But everything is disappeared for me...
Nazad na vrh Ići dole
>>>Dragana PaliMrs<<<
Volis Peticu
Volis Peticu

Broj poruka : 779
Datum upisa : 19.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Ned Dec 20, 2009 12:34 am

Slazem se sa ovim...
Nazad na vrh Ići dole
~*Just Me*~
Kupujes redovno Peticu
Kupujes redovno Peticu

Ženski Broj poruka : 499
Datum upisa : 08.11.2009
Raspoloženje : Just in My CoOl MoOd n_n

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Ned Dec 20, 2009 3:08 am

ja se ne slazem sa temom....tj..sa svim odgovorima
Nazad na vrh Ići dole
*Princeza bez krune :P*
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici

Broj poruka : 58
Datum upisa : 02.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Sre Jan 06, 2010 1:16 am

Dreamer * ::
Naravno da je to tacno!
Nazad na vrh Ići dole
Joxy
Raspitujes se o Petici
Raspitujes se o Petici

Ženski Broj poruka : 95
Datum upisa : 02.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Ned Jan 17, 2010 8:33 pm

pa nzm sta da msm o ovom.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...   Danas u 2:37 pm

Nazad na vrh Ići dole

Hrabri vole,a kukavice cekaju da budu voljeni...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Maite Perroni i William Levy veoma romantični,drže se za ruke na plaži Akapulka
» Da stopala budu lepa potrebna je prava kičma: Bol u palcu i zglobu upozorava na čukljeve
» Najlepši novogodišnji poklon: Anhelik Bojer i Sebastijan Rulji čekaju bebu!
» SUTRA POČINJU "HRABRI I LEPI"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Petica-Svet Mašte :: Na krilima Petice u svet maste :: Sve o vama :: Mi filozofi-
Skoči na: